O nas

Dlaczego wybrać nas?

Jesteśmy zespołem ludzi z jedną i tym samym najważniejszą cechą jaka tylko może istnieć - Z PASJĄ. Pasja do motoryzacji oraz detailingu drzemie w nas już od najdawniejszych czasów. Nasze doświadczenie oraz staranność dbania o każdy detal pozwoliła nam rozwinąć Studio GreenStreet. Naszym celem jest udoskonalać swoje umiejętności, by stać się najbardziej rozpoznawalnym oraz jakościowo najlepszym studiem detailingowym. Dzięki naszemu perfekcjonizmowi oraz samozaparciu, by być najlepszymi w tym co robimy dzisiaj możemy pochwalić się dość pokaźnym portfolio, w którym znajdują się samochody z róznych bajek : od supercarów ( np. Lamborghini Huracan ) do samochodów retro ( np. Porsche 944 ) I właśnie to nas cieszy i z Tego jesteśmy dumni!

najwyższa-jakość
JAKOŚĆ

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a naszą pracę wyróżnia niezwykła precyzja i używanie najwyższej jakości produktów, dzięki czemu od razu zdobywamy zaufanie i sympatię wśród klientów.

niska-cena
CZAS

Dzięki temu, że łączymy pracę z pasją i szanujemy czas naszych klientów, zlecenia wykonujemy w błyskawicznym tempie. Działamy na najwyższych obrotach, aby odmieniony samochód mógł szybko wrócić do klienta.

szybkość-wykonania
ZAANGAŻOWANIE

Satysfakcja klienta jest dla nas kluczowa, dlatego w pełni poświęcamy się naszej pracy. Dzięki naszym umiejętnościom i zaangażowaniu jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie i spełniać oczekiwania naszych klientów.

Współpraca z nami

Chcesz, żeby Twój samochód został zabezpieczony czy zadbany, a nie masz czasu, bądź potrzebnych do tego umiejętności? Przyprowadź do nas swoje auto i śpij spokojnie. Wiele osób kojarzy studio detailingowe ze sportowymi, lub luksusowymi samochodami. U nas nie patrzymy jakim samochodem jeździsz. Zostaniesz potraktowany profesjonalnie tak samo jak wszyscy inni. Zapewniamy zatem profesjonalizm oraz dbałość o każdy detal jaki zostanie nam zlecony.

Nasza wizja

Zakładając GreenStreet mieliśmy jeden cel - spełniać swoją pasję, czyli dbać o samochody z różnych bajek. Mając za sobą masę szkoleń, odpowiednie podejście do dbania o klientów zdecydowaliśmy się stworzyć salon do którego zaufanie będzie miał każdy właściciel samochodu chcący ochronić, bądź zmienić coś w swoim aucie.

Oto więc jest! Studio kosmetyki samochodowej GreenStreet cieszy się zaufaniem wśród posiadaczy samochodów, a niemała część z nich korzysta z naszych usług regularnie.

Działamy również w WULKANIZACJI. Korzystamy z odpowiedniego rodzaju sprzętu, dbamy o wszystko co konieczne oraz zapewniamy najlepszą możliwą obsługę klienta. W trakcie zmieniania opon klient może przejść do poczekalni, w której może napić się kawy, pooglądać telewizję, pograć na X-BOXIE czy po prostu posiedzieć.


Zobacz więcej

Partnerzy GreenStreet

Strona stworzona przez INcode