Usługi

Zobacz co możemy zrobić dla Twojego auta

Ochrona

Usługa

Powłoka ochronna

Powłoka ceramiczna chroni lakier auta i pomaga utrzymać go w czystości. Dzięki zastosowaniu powłok ochronnych lakier jest bardziej odporny na zarysowania, czynniki atmosferyczne czy agresywne zanieczyszczenia takie jak ptasie odchody, kwaśna woda czy sól drogowa.

Zobacz więcej

Ochrona

Usługa

Zabezpieczanie folią PPF

Bezbarwna folia ochronna to doskonały sposób na częściowe lub całkowite zabezpieczenie powłoki lakierniczej. Folia PPF zapewnia ochronę nie tylko przed zarysowaniami eksploatacyjnymi, ale również przed szkodami parkingowymi, kamieniami, solą, promieniami UV, czy zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska. Lakier zabezpieczony w ten sposób pozostaje w nienaruszonym stanie przez lata.

Zobacz więcej

Renowacja

Usługa

Renowacja lakieru

Usługa polegająca na mechanicznym polerowaniu lakieru. Jednoetapowa korekta pozwala usunąć ok. 40-60% zarysowań. Jest to świetny sposób na niedrogie i szybkie odświeżenie lakieru używanego auta. Korekta kilku etapowa, w zależności od kondycji powłoki lakierniczej pozwala na usunięcie ok. 70-95% defektów. Jest to najdroższa usługa polerowania auta, trwająca kilka dni. Po takim zabiegu zalecane jest zabezpieczenie auta powłoką ochronną lub folią PPF.

Zobacz więcej

Renowacja

Usługa

Renowacja skóry

Pielęgnacja i konserwacja skór pozwoli utrzymać wnętrze samochodu w doskonałej kondycji. Nawet mocno zniszczone skórzane elementy mogą powrócić do salonowego wyglądu dzięki zastosowaniu wieloetapowych technik regeneracji skóry.

Zobacz więcej

Stylizacja

Usługa

Auto Detalinig

Szeroki wachlarz usług detailingowych pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Od pielęgnacji pojedynczych elementów, przez mycie komory silnika po pełną renowację pojazdów zabytkowych, w skład której wchodzi demontaż wymagających tego elementów pojazdu, regeneracja, powrotna instalacja oraz kompleksowy detailing całego pojazdu.

Zobacz więcej

Stylizacja

Usługa

Zmiana koloru folią

Dzięki zastosowaniu folii do zmiany koloru oraz folii z dowolnym nadrukiem możesz dokonać bezinwazyjnej metamorfozy samochodu z możliwością powrotu do pierwotnego wyglądu. Możesz również okleić samochód dla celów reklamowych swojej firmy (logo firmy, bądź pełne oklejenie pojazdu)

Zobacz więcej
Chciałbyś skorzystać z naszych usług?

Zadzwoń do nas i umów się na wygodny dla Ciebie termin!

692 669 662
Strona stworzona przez INcode